بوسه بر ممه های استکبار (تهاجم فرهنگی ایران به کانادا)


دانشجوی ایرانی در کانادا، هنگامی که در آسانسور با خانمی بیست ساله ای همراه شد که سینه اش کمی تا قسمتی عریان بود، خم شد و سینه خانم را بوسید. با شکایت خانم و پس از تشکیل دادگاه، دانشجوی ایرانی (احتمالا تحت تاثیر  آموزه های فرهنگی نیروی انتظامی) در دفاع از خودش گفت که وقتی سینه ها پوشیده نیستند مردها نمی توانند به گناه نیفتند. دادگاه هم که عظمت استدلال او را درک نکرده بود برای دانشجوی بخت برگشته 2 ماه زندان برید.


/ 4 نظر / 48 بازدید
مهدی

يادم می‌ايد سال گذشته در همين ايام شيخ الهلالی مفتی (مفتخور) مسلمانان استراليا در خطبه‌های نمازجمعه‌ای‌ در سيدنی به همين نکته ظريف اشاره کرده بودند که « وقتی گوشت لخم را بدون پوشش بگذاری بيرون و از قضا گربه ای هم به آن دست درازی کند. اين گناه گربه نيست که ناخنک زده بلکه به عريانی گوشت لامصب برمی‌گردد». البته گرچه پس از اعتزاضات شدید مردم و از آنسو شیخ با به مریضی زدن خود و ماستمالی قضیه توانست از مجازات قسر دربرود اما رسانه‌ها کاری بر سر آن شيخ آوردند که رسماْ به شکر خوردن افتاد. اما به قول شما اين دانشجوی بخت برگشته در برابر این تبرج فاحش، احساسش قد علم کرده و حالا بايد تاوان اين شهادت‌طلبی‌اش را بدهد.

ارسلان سليمانی

سلام آقا مهبد منو يادت مياد؟زمستان ۸۲ دو ماه باهم بوديم در ۰۱ البته قبلش هم در دانشگاه. چه خبر؟ اونقدر که به ما خوش می گذره به شما خوش می گذره؟

امیر

کدوم شهادت طلبی اقا. این دانشجو بدبخت حق داشته تو خودت رو بزار جای اون البته فکر نکنید ما این کاره هستیم و به همین دلیل دفاع میکنیم اون هم کارش اشتباه بوده وماباید فکر کنیم این بلا به سر ناموس خودمون می اومد که به لطف حجاب اسلامی این اتفاقات در ایران رخ نیمده.

مهم نیس

آقا باید رفت سر اصل قضیه: مرده شور فرهنگ کثیف خمینی و ارزشهای سادیسمی و حیوانی اتقلاب اسلامی. این اصل قضیه است.